Sorumluluk Reddi

Son Güncelleme: 1 Mayıs, 2021

Diskofi, bu web sitesini güncel ve doğru tutmayı taahhüt eder. Yine de yanlış veya güncel olmayan bir şeyle karşılaşırsanız, bize bildirirseniz memnun oluruz. Lütfen web sitesinde bilgileri nerede okuduğunuzu belirtin. Daha sonra buna en kısa zamanda bakacağız. Lütfen yanıtınızı e-posta ile şu adrese gönderin: iletisim@diskofi.com.

Yanlışlıkların veya eksikliğin bir sonucu olarak kayıptan veya kesintiler veya kesintiler gibi bilgilerin internet yoluyla yayılmasından kaynaklanan veya bunun doğasında var olan sorunlardan kaynaklanan kayıplardan sorumlu değiliz. Web formlarını kullanırken, gerekli alan sayısını en aza indirmeye çalışıyoruz. Diskofi tarafından veya bu web sitesi aracılığıyla sağlanan veri, öneri veya fikirlerin kullanımından kaynaklanan herhangi bir kayıp için, Diskofi herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Web sitesinin ve tüm bileşenlerinin (forumlar dahil) kullanımı kullanım koşullarına tabidir. Bu web sitesinin sadece kullanımı, bu kullanım koşullarının bilgisi ve kabulünü ifade eder.

E-postayla veya web formu kullanarak gönderilen yanıtlar ve gizlilik soruları, mektuplarla aynı şekilde ele alınacaktır. Bu, en geç 1 ay içinde bizden bir yanıt beklediğiniz anlamına gelir. Karmaşık talepler olması durumunda, en fazla 3 aya ihtiyacımız olursa 1 ay içinde size bildireceğiz.

Yanıtınız veya bilgi talebiniz bağlamında bize sağladığınız kişisel veriler yalnızca gizlilik bildirimimize uygun olarak kullanılacaktır.

Diskofi, sistemlerini her türlü yasadışı kullanıma karşı korumak için makul her türlü çabayı gösterecektir. Diskofi, diğer şeylerin yanı sıra en son teknolojiyi de dikkate alarak bu amaçla uygun teknik ve organizasyonel önlemleri alacaktır. Ancak, sistemlerinin üçüncü kişilerce hukuka aykırı kullanımı sonucunda ortaya çıkan, web sitesinin bir kullanıcısının uğrayacağı doğrudan ve / veya dolaylı herhangi bir zarardan Diskofi sorumlu tutulamaz.

Diskofi, hiperlink veya başka bir referansın yapıldığı veya gönderildiği web sitelerinin içeriği için hiçbir sorumluluk kabul etmez. Üçüncü taraflarca sunulan ürün veya hizmetler, bu üçüncü tarafların geçerli hüküm ve koşullarına tabidir.

Bu web sitesindeki içeriğe ilişkin tüm fikri mülkiyet hakları Diskofi olarak verilmiştir.

Bu materyallerin kopyalanmasına, yayılmasına ve başka herhangi bir şekilde kullanılmasına izin verilmez, ancak belirli içerik aksini belirtmedikçe zorunlu yasa düzenlemelerinde (alıntı yapma hakkı gibi) aksi belirtilmedikçe ve Diskofi yazılı izni olmadan izin verilmez.

Web sitesinin erişilebilirliği ile ilgili herhangi bir sorunuz veya sorununuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Pin It on Pinterest