Kullanım Şartları

Son Güncelleme: 1 Mayıs, 2021

I. Kabulünüz

Diskofi’ye hoş geldiniz. DISKOFI.COM web sitesini kullanarak, tüm içerik dahil olmak üzere, ve/veya ilikili e-posta özet akışları, RSS özet akışları, ya da uygulamalar aracılığıyla özet akışlarına (hepsi beraber, “Servis”) erişerek, bu şartları ve koşulları (“Kullanım Şartları”) kabul etmektesiniz.

Bu Servisi kullanarak (a) bu Kullanım Şartlarını okuduğunuzu ve anladığınızı; ve (b) bu ​​Kullanım Şartlarının imzalı bir sözleşme ile aynı güce ve etkiye sahip olduğunu kabul etmektesiniz.

İşbu sözleşmeyi işvereniniz adına kabul ediyorsanız, bu sözleşmeyi işvereniniz adına kabul etme yetkisine sahip olduğunuzu onaylarsınız. 18 yaşından büyük ve yasal olarak reşit olduğunuzu veya yasal ebeveyn veya veli onayına sahip olduğunuzu, ve şartlar, koşullar, yükümlülükler, beyanlar, garantiler ve tazminatlara girme konusunda ve bu Kullanım Koşullarında belirtilen şart ve koşullara uymak için tamamen yetkin olduğunuzu onaylıyorsunuz.

DİKKAT: LÜTFEN BU SERVİSİ KULLANMADAN ÖNCE GİZLİLİK POLİTİKAMIZI DİKKATLİCE OKUYUN. SERVİSİN VEYA İÇERİĞİN HERHANGİ BİR PARÇASINA ERİŞİM, BU KULLANIM KOŞULLARI VE İLGİLİ POLİTİKALARIN TARAFINIZDAN KABUL EDİLDİĞİNİ GÖSTERİR. BU KULLANIM KOŞULLARINI VE İLGİLİ POLİTİKALARI KABUL ETMİYORSANIZ, SERVİSİ VEYA SERVİS İÇERİĞİNİ KULLANMAYIN VEYA İNDİRMEYİN, SERVİSE VEYA SERVİS İÇERİĞİNE ERİŞMEYİN VE SERVİSİ HEMEN BIRAKIN.

Servisi (veya Servisin herhangi bir bölümünü) size bildirmeksizin geçici veya kalıcı olarak değiştirme veya sonlandırma hakkımızı saklı tutarız. Servisi destekleme veya güncelleme yükümlülüğümüz yoktur. SERVİSİ DEĞİŞTİRME VEYA SONLANDIRMA HAKKIMIZI KULLANMAMIZ DURUMUNDA DİSKOFİ’NİN SİZE VEYA ÜÇÜNCÜ TARAFLARA KARŞI SORUMLU OLMAYACAĞINI KABUL EDİYORSUNUZ. Aksi açıkça belirtilmedikçe, mevcut Servisi değiştiren veya geliştiren yeni özellikler bu Kullanım Koşullarına tabi olacaktır.

Bu Kullanım Şartlarını herhangi bir zamanda değiştirebiliriz. Lütfen Servisi her ziyaret edişinizde Kullanım Şartlarını gözden geçirin. Bu Kullanım Şartlarını önemli bir şekilde değiştirirsek, değiştirilen içeriği sitede uygun bir yere yerleştirerek Servise eriştiğinizde bunları size tekrar göstererek size bildiririz. SERVİSİ KULLANARAK, KULLANIM ŞARTLARININ EN GÜNCEL HALİNİ KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ.

II. Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikamız, Servisi kullandığında Diskofi’nin topladığı bilgileri açıklar. Ayrıca Diskofi ile paylaştığınız kişisel bilgilerin nasıl kullanıldığını açıklar. Gizlilik Politikamız bu Kullanım Koşullarının bir parçasıdır. Bu Kullanım Koşullarını kabul ederek, Kişisel Bilgilerinizi Gizlilik Politikamıza uygun olarak kullanmamıza da izin vermiş olursunuz. Gizlilik Politikamızı incelemek için lütfen buraya tıklayın.

III. Hizmete ve Hizmetten Bağlantılar

Servis, Diskofi’ye ait olmayan veya kontrol edilmeyen üçüncü taraf web sitelerine ve çevrimiçi hizmetlere (uygulamalar gibi) bağlantılar içerebilir. Diskofi, herhangi bir üçüncü taraf web sitesinin veya çevrimiçi hizmetin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde herhangi bir kontrole sahip değildir ve bunlar üzerinde hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu web sitelerine veya çevrimiçi hizmetlere yalnızca kendi sorumluluğunuzda erişir ve kullanırsınız. Bu bağlantılar yalnızca referansınız ve kolaylığınız için sağlanmıştır ve bu üçüncü taraf web siteleri, çevrimiçi hizmetleri, veya bu hzimetlerin operatörleriyle herhangi bir ilişkilendirme, onay, sponsorluk veya öneri anlamına gelmez. Ayrıca, Diskofi herhangi bir üçüncü taraf web sitesinin veya çevrimiçi hizmetin içeriğini kontrol edemez veya düzenleyemez.

SERVİSİ KULLANARAK, DİSKOFİ, İLİŞKİLİ GÖREVLİLERİ, TEDARİKÇİLERİ, YÖNETİCİLERİ, ÇALIŞANLARI, PAY SAHİPLERİNİ, LİSANSLARINI VE LİSANS TEDARİKÇİLERİNİN ÜÇÜNCÜ TARAFLARIN WEB SİTESİNİ VEYA ONLINE HİZMETİ KULLANMANIZDAN DOĞABİLECEK HERHANGİ BİR ZARARIN HASARINDAN SORUMLU TUTAMAYACAĞINIZI KABUL EDERSİNİZ. Bu nedenle, Servis’ten ayrıldığınızda farkında olmanızı ve ziyaret ettiğiniz her bir web sitesi veya çevrimiçi hizmet için kullanım şart ve koşullarını okumanızı öneririz.

Yazılı olarak Diskofi ile aksini kararlaştırmadığınız sürece, aşağıdakilere tabi olarak web sitenizden SERVİS’e bağlantı verebilirsiniz: (1) Servisi veya Servisin herhangi bir bölümünü çerçeveleyemezsiniz; (2) Son kullanıcının Web tarayıcısının “geri” işlevinin işlevini geçersiz kılamaz veya engelleyemezsiniz; (3) bağlantı, herhangi bir Diskofi logosunun değil, Diskofi adının düz bir metin sunumu kullanılarak tanımlanmalıdır; (4) Hiçbir şekilde Diskofi logosunu kullanamazsınız; (5) Bağlantıyı Diskofi’nin sizinle veya web sitenizle bağlantılı olduğunu veya sizi veya web sitenizi onayladığı imasına gelecek hiçbir şekilde kullanamazsınız; (6) bağlantı, makul bir kişinin müstehcen, küçük düşürücü, taciz edici, saldırgan veya kötü niyetli olarak değerlendirebileceği hiçbir web sitesinde görünemez ve Diskofi veya haklarını, itibarını veya iyi niyetini zedeleyecek şekilde sunulamaz; ve (7) Herhangi bir nedenle veya nedensiz bir biçimde Servis’e bağlantı sağlama hakkınızı feshedebiliriz.

Amazon.com ve bağlı sitelere bağlantı kurarak komisyon almamıza yardımcı olacak bir satış ortağı reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programına katılma hakkımızı saklı tutarız.

IV. Hesabınızı Devre Dışı Bırakma veya Sonlandırma

Diskofi, kendi takdirine bağlı olarak, özellikle telif haklarını, ticari markaların mülkiyet haklarını, veya diğer hakları ihlal eden içerikleri paylaşan kullanıcıların hesapları olmak üzere, herhangi bir kullanıcının hesabını herhangi bir sebeple devre dışı bırakabilir veya feshedebilir.

V. Servisin Kullanımıyla İlgili Kısıtlamalar

Servisi kullanımınız sırasında şunları yapamazsınız:

 • Servisite sunduğumuz özellikleri size sunulma amaçları dışında bir amaçla kullanamazsınız.
 • Herhangi bir biçimde yetkisiz veya onaylanmamış reklam ürünlerini, önemsiz postaları vb. yasa dışı veya bu Kullanıcı Şartlarını ihlal eden içerikleri paylaşamazsınız.
 • Sosyal güvenlik numarası, kişisel telefon numaraları vb. kişinin kişisel verilerini açığa çıkaracak, ya da yasaları herhangi bir şekilde ihlal edecek veya yasa dışı davranışı teşvik edecek içerik paylaşamazsınız.
 • Herhangi bir şekilde telif veya mülkiyet haklarını ihlal edecek bir davranışta bulunamazsınız.
 • Diskofi’nin yazılı izni olmadan Servisin herhangi bir kısmını herhangi bir biçimde çoğaltamaz, indirmez, ya da yayımlayamazsınız.
 • Diskofi’nin yazılı izini olmadan Servisin herhangi bir içeriğini değiştirerek paylaşamazsınız.
 • Yanlış kişisel bilgi sağlayarak ya da bir başkası adına izinsiz hesap açamazsınız.
 • Hesabınızı kapatmamız durumunda iznimiz olmadan yeni bir hesap açamazsınız.
 • Bir başkasının hesabınıza erişmesine izin veremez, ya da hesabınızın güvenliğin riske atacak başka eylemlerde bulunamazsınız.
 • Hesabınıza giriş bilgilerinizi bir başkasına devredemezsiniz.
 • İnternet Arama Motorları ve Kamu kaynakları arşivleme projeleri dışında web robotları, ayrıştırıcıları, botları vb. internet teknolojilerini kullanamazsınız.
 •  Servise zarar verecek, işleyişini zorlaştıracak, ya da herhangi bir başka kullanıcının Servisi kullanımına engel olacak davranışlarda bulunamazsınız.
 • Servis tarafından açıkça sağlanılmamış bir içeriği ele geçirmeye çalışamazsınız.
 • Başka kullanıcıların kişisel bilgilerini ele geçirmeye, başka kullanıcıları bu bilgileri paylaşmaya teşvik etmeye çalışamazsınız.
 • Serviste sağlanılan reklamları silemez, değiştiremez, iptal edemez, bloke edemez, önünü kapatamaz, ya da başka herhangi bir şekilde aktarımını engelleyemezsiniz.
 • Başka bir kuruluş için bağış ya da para toplayamazsınız.
 • Başka bir kuruluş veya ürün için reklam yapamazsınız.
 • Servise herhangi bir şekilde siber bir saldırı düzenleyemezsiniz.
 • Diğer kullanıcıları taciz edemezsiniz.

Diskofi, Kullanım Şartlarını ihlal eden kimselerini kimliğinin talep edilmesi durumunda ilgili kolluk kuvvetleri veya mahkeme emri ile tam işbirliği içinde çalışacaktır.

Diskofi, çocukların çevrimiçi güvenliğine inanır ve 13 yaşın altındaki çocuklar hakkında bilgi edinmek istemez. Bu nedenle, 13 yaşından küçük bir çocuğun kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerinin Servis içerisinde paylaşılmasına karşıdır. Bu bilgileri paylaşmanız durumunda hesabınız sona erdirilecek ve gerekli yasal işlemler takip edilecektir. 13 yaşın altındaysanız, lütfen Servisi kullanmayınız.

VI. Kullanıcı Sunumları

a) Servis, Siz ve diğer kullanıcılar tarafından gönderilen metin, grafik, fotoğraf, video, malzeme, bilgi, yorum, geri bildirim, notlar, mesajlar, fikirler, kavramlar, teknik bilgi, teknikler veya diğer iletişimlerin gönderilmesine izin verebilir (“ Kullanıcı Gönderimleri ”) ve bu tür Kullanıcı Gönderilerinin barındırılması, paylaşılması ve / veya yayınlanmasını sağlayabilir. Bu tür Kullanıcı Gönderilerinin yayımlanıp yayımlanmamasından bağımsız olarak Diskofi’nin (1) herhangi bir Kullanıcı Sunumuyla (Gizlilik Politikamızda açıklanmadığı sürece) herhangi bir gizliliği garanti etmediğini, (2) Kullanıcı Gönderileri için bir ödeme yapmadığını ve (3) herhangi bir Kullanıcı Gönderisine yanıt verme veya yayınlama yükümlülüğü olmadığını belirtiriz.

b) Kendi Kullanıcı Sunumlarınızdan ve bunları yayımlamanın sonuçlarından yalnızca siz sorumlusunuz. Bununla birlikte, Kullanıcı Sunumunuzu Diskofi’ye göndererek, işbu belge ile Diskofi ve haleflerine dünya çapında, münhasır olmayan, telifsiz, sürekli, geri dönülemez, alt lisans verilebilir (birden fazla katman aracılığıyla) ve kullanım için devredilebilir bir lisans atarsınız. Bu lisans Kullanıcı Sunumunu sergilemek, yayınlamak, sahnelemek, kullanmak, içe aktarmak, satmak ve ilgili telif hakkının sağlayabileceği tüm haklardan yararlanmak için Diskofi (ve halefleri ve bağlı kuruluşları dahil olmak üzere) tarafından kullanılabilir. Ayrıca, Servisin her kullanıcısına, Servis işlevselliği ve güvenlik ayarları aracılığıyla izin verilmişse, Servis yoluyla Kullanıcı Sunumlarınıza erişmeleri için Kullanım Koşulları kapsamında görüntüleme hakkı sağlamış olursunuz.

Pin It on Pinterest